PRZEDprzedaż się skończyła
Przepraszamy, ale już nie możesz kupić udział w tym webinarze. Zapraszamy natomiast do wzięcia udziału w innych webinarach IKIGAI EDU Sp. z o.o.
opis, wskazania i ograniczenia metod leczenia aparatami stałymi przedsionkowymi i językowymi oraz metody nakładkowej
1,5 h webinar
dla stomatologów
26.04
o godz. 19:00
Aparaty estetyczne w leczeniu dorosłych pacjentów
leczenie “proste” oraz leczenie wielospecjalistyczne na przykładzie przypadków klinicznych
Dr n. med.
Anna Wasiewicz

jak szybciej i sprawniej leczyć swoich pacjentów
Coraz więcej osób dorosłych decyduje się na leczenie ortodontyczne. Jednocześnie zwiększa się zapotrzebowanie pacjentów na aparaty estetyczne. Warto wyjść naprzeciw tym potrzebom i poszerzyć swoje umiejętności.
To szkolenie pozwoli Ci skutecznie wykorzystać w Twojej praktyce techniki leczenia estetycznymi aparatami przedsionkowymi, lingwalnymi oraz metodę nakładkową. Uaktualnisz wiedzę i zyskasz pewność siebie w stosowaniu tych technik.
PROGRAM
1

Jakie aparaty sprawdzają się w leczeniu dorosłych pacjentów?

Szczegółowy opis dwóch najczęściej stosowanych technik leczenia aparatami stałymi, czyli: przedsionkowymi i językowymi oraz metody nakładkowej.
2
Wskazania i ograniczenia poszczególnych metod leczenia.

Omówienie zalet i ograniczeń mogących wystąpić podczas stosowania zaprezentowanych metod leczenia.

3
„Tips and tricks”, czyli jak szybciej i sprawniej leczyć swoich pacjentów.

Zaprezentowanie autorskich, jak i podpatrzonych u wybitnych specjalistów z kraju i świata, trików na leczenie ortodontyczne u dorosłych pacjentów.

4
Leczenie „łatwych” przypadków pacjentów dorosłych.

Przedstawienie prostych przypadków klinicznych, w których zastosowano jedną z omawianych metod lub połączenie wybranych technik ortodontycznych.

5
Leczenie wielospecjalistyczne w połączeniu z ortodoncją.

Przedstawienie przypadków klinicznych, w których leczenie ortodontyczne było jednym z etapów leczenia multidyscyplinarnego.

6
Podsumowanie wykładu i dyskusja.

Czas na pytania ze strony uczestników szkolenia.

DZIĘKI SZKOLENIU:
Zdobędziesz przede wszystkim wiedzę praktyczną, zaprezentowaną na przykładzie przypadków klinicznych, zilustrowaną wieloma zdjęciami.
Zyskasz bazę wiedzy, która pozwoli Ci samodzielnie prowadzić leczenie z wykorzystaniem aparatów estetycznych oraz skutecznie współpracować ze specjalistami innych dziedzin w bardziej złożonych przypadkach.
Poznasz autorskie oraz podpatrzone u wybitnych specjalistów z kraju i świata wskazówki na sprawniejsze leczenie ortodontyczne.
To wszystko wraz z odpowiedziami na nurtujące Cię pytania podczas sesji Q&A możesz uzyskać podczas tego szkolenia bez wychodzenia z domu.
A do 14.03 możesz to mieć w niższej, przedsprzedażowej cenie!
✦ Uzyskała tytuł lekarza dentysty na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym w 2007 roku.

✦ Od 2007 roku praktykuje leczenie stomatologiczne z zakresu ortodoncji. Od 2008 roku zajmuje się leczeniem ortodontycznym w technice lingwalnej (językowej). Poza pracą kliniczną jest zaangażowana w pracę naukową w Zakładzie Ortodoncji Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (od 2010 roku). Jej badania naukowe skupiają się głównie wokół estetyki twarzy i uśmiechu w aspekcie ortodontycznym, leczenia dorosłych pacjentów, zakotwienia szkieletowego oraz zaburzeń stawów skroniowo-żuchwowych.

✦ Uzyskała kilka nagród naukowych za swoje badania, m.in. nagrody Rektora WUM w 2005 i 2015 roku. Zaraz po studiach rozpoczęła studia doktoranckie w Zakładzie Ortodoncji Łódzkiego Uniwersytetu Medycznego, które kontynuowała w Warszawie, po zatrudnieniu na stanowisku asystenta w Zakładzie Ortodoncji WUM.

✦ Stopień doktora nauk medycznych w dziedzinie ortodoncji obroniła w 2015 roku w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. W tym samym roku (2015) ukończyła podyplomowe studia w zakresie ortodoncji lingwalnej w Zakładzie Ortodoncji na Uniwersytecie Federico II w Neapolu (Włochy), uzyskując tytuł Master of Science. Dr n. med. jest wykładowcą z zakresu techniki lingwalnej na zjazdach krajowych i zagranicznych - w Europie, Azji i Australii. Jest członkiem PTO (Polskie Towarzystwo Ortodontyczne), PTS (Polskiej Sekcji Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego), SIDO (Włoskie Towarzystwo Ortodontyczne). Posługuje się biegle językiem angielskim (CAE) oraz włoskim.

Dr n. med.
Anna Wasiewicz

SPIKER
CZEGO SIĘ SPODZIEWAĆ PO REJESTRACJI?
Po pomyślnej realizacji wpłaty otrzymasz mailem potwierdzenie. Jesteś z nami!
W dniu X (czyli 26.04) link do szkolenia otrzymasz mailem oraz SMS-em.
1
2
Co dalej? Czeka na Ciebie 1,5+ godziny kontentu i sesja QA. Przed rozpoczęciem webinaru otrzymasz dostęp i przypomnienie, a po zakończeniu sesji będziesz mieć dostęp do nagrania oraz otrzymasz certyfikat uczestnictwa.
3
FAQ
Pisz: info@human2human.info
NIP: 8982280091
Dzwoń: +48585859919
REGON: 522583546
IKIGAI EDU Sp. z o.o.
Made on
Tilda