Tajemna sprzedaż zakończona
Przepraszamy, ale już nie możesz kupić udział w tym webinarze. Zapraszamy natomiast do wzięcia udziału w innych webinarach IKIGAI EDU Sp. z o.o.
1,5 h webinar
dla stomatologów
Zakładanie szwów w stomatologii ogólnej
Omówimy jak dokonywać właściwego doboru instrumentarium i materiałów potrzebnych do przeprowadzenia skutecznego zabiegu.
Przedstawimy schemat pracy umożliwiający przeprowadzanie zabiegów w obrębie tkanek miękkich w sposób prosty i przewidywalny.
Tips&Tricks: Jak nie prowadzić cięć oraz w jaki sposób nie szyć.
19.03
o godz. 19:00
dr n.med.
Jakub Lipski, MSc
PROGRAM SZKOLENIA
1

Instrumentarium chirurgiczne niezbędne w zabiegach wymagających szycia

2
Przegląd materiałów szewnych
3
Prawidłowe planowanie cięcia oraz bezpieczna praca skalpelem
4
Proste i przewidywalne zakładanie szwów w stomatologii - szew prosty, szew materacowy poziomy, szew materacowy krzyżowy oraz zmodyfikowany szew materacowy poziomy.
5
Tips&Tricks: Jak nie prowadzić cięć oraz w jaki sposób nie szyć
6
Prezentacja przypadków klinicznych
Lekarz dentysta, absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, obecnie pracownik naukowo-dydaktyczny na stanowisku asystenta w Katedrze i Klinice Chirurgii Stomatologicznej, Chorób Przyzębia i Błony Śluzowej Jamy Ustnej UM w Poznaniu.

W 2022 roku uzyskał stopień naukowy doktora nauk medycznych i nauk o zdrowiu, w dyscyplinie nauki medyczne na podstawie pracy doktorskiej pt. „ Ocena wpływu chlorheksydyny i cetylpirydyny na stan przyzębia osób dorosłych z cukrzycą typu 1”.

Członek Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego, Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Stomatologicznej i Szczękowo-Twarzowej oraz International Team for Implantology.

Absolwent prestiżowego kierunku studiów podyplomowych European Master Degree in Oral Implantology na Uniwersytecie im. Piastów Śląskich we Wrocławiu uzyskał kwalifikacje Europejskiego tytułu magistra w zakresie implantologii stomatologicznej (European Master Degree in Oral Implantology).

Uczestnik wielu szkoleń, kursów i kongresów szkoleniowych oraz autor publikacji naukowych o zasięgu krajowym i zagranicznym. Prowadzący autorskie szkolenia z zakresu chirurgii stomatologicznej i mikrochirurgii tkanek miękkich.
dr n.med.
Jakub Lipski, MSc
SPIKER
Czego się spodziewać po rejestracji?
Po rejestracji otrzymasz mailem potwierdzenie. Jesteś z nami!
W dniu X (czyli 19.03) link do szkolenia otrzymasz mailem oraz SMS-em.
1
2
Co dalej? Przed rozpoczęciem webinaru otrzymasz dostęp i przypomnienie. Następnie czekają na Ciebie 1,5+ godziny kontentu i sesja QA do każdego szkolenia.
3
FAQ
Pisz: info@human2human.info
NIP: 8982280091
Dzwoń: +48585859919
REGON: 522583546
IKIGAI EDU Sp. z o.o.
Made on
Tilda