Skaner wewnątrzusTny — jak wybrać i stosować w praktyce na 100%
Webinar dla stomatologów
nagranie
Nie posiadasz jeszcze skanera? Na szkoleniu dowiesz się, czym kierować się przy zakupie skanera, żeby wybrać odpowiednie urządzenie dokładnie dla twoich potrzeb i za adekwatne pieniądze. Zrobisz pewne pierwsze kroki w skanowaniu zębów i unikniesz popularnych błędów początkujących
Agata Trzaska
Lekarz dentysta z 14 - letnim doświadczeniem. Pracuje w klinice, która już od kilku lat wykorzystuje w pełni cyfrowy protokół do wszystkich rodzajów prac.
Już masz skaner w gabinecie? Wspaniale! Pokażemy triki i tipy, które pomogą zapomnieć o problemie niedoskanowanych miejsc lub zbyt ciężkich plików, problemach z odczytaniem granic preparacji. Nauczysz się prawidłowo komunikować z laboratorium, żeby zminimalizować błędy również z ich strony.
Coraz więcej gabinetów stomatologicznych decyduje się na wprowadzenie cyfrowych technologii w swojej pracy
Oto kilka powodów, dlaczego:
Większa dokładność wykonywanych prac. Mamy znacznie mniejsze szanse że ludzki błąd czy właściwości fizyczne materiałów (wycisków) popsują naszą pracę
Szybkość. Przy minimalnym doświadczeniu skanowanie zębów jest znacznie szybsze niż pobieranie tradycyjnych wycisków. Skracamy również czas transportu danych z gabinetu do laboratorium
Czysty gabinet. Nie mamy mas wyciskowych — nie mamy bałaganu w miejscu pracy
Ale stosowanie skanera nie zawsze jest łatwe i intuicyjne.

Dlatego podczas webinarium omówimy nie tylko techniczne aspekty korzystania ze skanera, ale również pokażemy, jak wykorzystywać go w praktyce w celu bardziej precyzyjnego leczenia i zapewnienia pacjentowi najwyższej jakości usług.

Nie chcemy, aby skaner był tylko drogim meblem w gabinecie stomatologicznym. Zapraszamy!
Program szkolenia:
01
Kiedy powinniśmy zdecydować się na zakup skanera, czym kierować się przy wyborze
Będziesz w stanie obiektywnie ocenić parametry skanerów i wybrać odpowiedni skaner dla swoich potrzeb i pracy. Rozważymy skanery w różnych kategoriach cenowych, które są odpowiednie dla początkujących i doświadczonych użytkowników oraz co wybrać dla klinik wielospecjalistycznych.
02
Jak przygotować pole do skanowania
Opowiemy, jak przygotować jamę ustną przed skanowaniem (kiedy pacjent jest z pełnymi lukami zębowymi i kiedy ma braki zębowe). Jak współpracować z asystentką.
03
Błędy w trakcie skanowania i jak ich unikać
Dowiesz się, jak uniknąć błędów, które prowadzą do niewyraźnych, zamazanych i ciężkich skanów. Osobno powiemy, jak unikać błędów w trakcie rejestracji szczęk w okluzji.
04
Skanowanie w protetyce / preparacja zęba, retrakcja
Dowiesz się, jakie mogą być trudności z odczytaniem pola roboczego po preparacji zębów i jak ich uniknąć. Porozmawiamy o sposobach na retrakcję dziąsła (które są inne niż w trakcie konwencjonalnych metod). Będziesz mógł zminimalizować szansę, że laboratorium nie odczyta ważnych danych po skanowaniu i będzie pracować częściowo w ciemno.
05
Na co zwraca uwagę laboratorium / na czym się skupić
Dowiesz się, co jest ważne dla laboratorium, jak oni oceniają nasze skany i jak zrobić taki skan, który maksymalizuje wynik pracy z ich strony.
06
Czy skanowanie zawsze jest najlepszą metodą?
Rozważymy, kiedy i dlaczego mimo wszystko musimy robić wyciski konwencjonalne zamiast skanów.
POZNAJ SPIKERA NASZEGO SZKOLENIA
Agata Trzaska
Lekarz dentysta z 14 - letnim doświadczeniem. Pracuje w klinice, która już od kilku lat całkowicie wykorzystuje pełny cyfrowy protokół
Od 4 lat codziennie przy boku dr João Borges, znanego specjalisty w dziedzinie protetyki
Członek założycielski International Team for Implantology Study Club Lisbon
Członek zespołu edukacyjnego International Advanced Dentistry Academy w Lizbonie
Każdego roku w Akademii szkolimy kilkudziesięciu stomatologów z całego świata w zakresie rehabilitacji narządu żucia, protetyki, implantologii, ortodoncji
CASES:
W cenie dostaniesz:
  • Nagranie transmisji
  • Certyfikat ukończenia szkolenia
Czego się spodziewać po rejestracji?
Po pomyślnej realizacji wpłaty otrzymasz mailem potwierdzenie. Jesteś z nami!
1
Co dalej? Czekają na Ciebie 1.5 godziny kontentu
2
FAQ
NIP: 8982280091
REGON: 522583546
Pisz: info@human2human.info
Dzwoń: +48585859919
IKIGAI EDU Sp. z o.o.
Made on
Tilda